Stadnina Koni w Dobrzyniewie Spółka z o.o.

Dobrzyniewo 23, 89-311 Falmierowo

tel. 067 2863011, 067 2863012

z a t r u d n i

Głównego specjaliste ds. hodowli bydła mlecznego

Zakres obowiązków:

  1. całkowity nadzór nad działem produkcji zwierzęcej w Spółce w zakresie bydła mlecznego (HF);
  2. nadzór nad żywieniem, zdrowotnością i dobrostanem bydła w gospodarstwie;
  3. systematyczna kontrola wskaźników produkcyjnych w zakresie ilościowym jak i jakościowym. Dążenie do maksymalizacji sprzedaży mleka oraz materiału hodowlanego;
  4. analiza danych z programów zarządczych oraz systemów do monitorowania rozrodu i stanu zdrowia krów;
  5. odpowiedzialność za sprzedaż materiału hodowlanego;
  6. typowanie i przygotowanie bydła do wystaw hodowlanych;
  7. przygotowanie danych do opracowania planów wieloletnich i okresowych      programów hodowlanych, danych do biznes planu oraz analizowanie ich wykonania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe zootechniczne
  • znajomość problematyki z zakresu wysokowydajnej hodowli bydła mlecznego (HF);
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, lojalność, kreatywność;
  • kandydat powinien być osobą komunikatywną, zdolną do samodzielnego działania; posiadającą umiejętności planowania i zarządzania ludźmi;
  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • samochód służbowy;
  • telefon służbowy;
  • możliwość zakwaterowania.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę składać do dnia 29.03.2024 r.

Na oferty nie przyjęte odpowiedzi nie udzielamy.