Stadnina Koni w Dobrzyniewie Spółka z o.o.

Dobrzyniewo 23, 89-311 Falmierowo

tel. 067 2863011, 067 2863012

z a t r u d n i

GŁÓWNĄ KSIĘGOWĄ / GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: rachunkowość, ekonomia, finanse),
  • uprawnienia głównego księgowego,
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku: samodzielny księgowy, główny księgowy,
  • biegła znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT, PIT) oraz ustawy o rachunkowości oraz stosowanie wyżej wymienionych przepisów w praktyce,
  • umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, statystycznych, kalkulacji finansowo-produkcyjnych, przeprowadzania inwentaryzacji,
  • monitorowanie zmian w przepisach oraz ich wdrażanie,
  • składanie rozliczeń i wniosków o dotacje,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i kont ksiąg pomocniczych,
  • praktyczna znajomość programów finansowo-księgowych,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • zaangażowanie i komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność organizacji pracy w zespole,
  • bardzo dobra obsługa Pakietu Office (Word, Excel, Power Point),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

List motywacyjny wraz z CV prosimy przesłać na adres spółki, do dnia 23.11.2017 r.

Na oferty nie przyjęte odpowiedzi nie udzielamy.

 SPECJALISTĘ  DS.  HODOWLI  ZWIERZĄT  - ZOOTECHNIKA

Wymagania:

-      wykształcenie wyższe lub średnie, zootechniczne lub weterynaryjne;

-      znajomość problematyki z zakresu hodowli bydła;

-      dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, lojalność, kreatywność;

-      kandydat powinien być osobą komunikatywną, zdolną do samodzielnego działania, posiadającą umiejętności planowania i zarządzania ludźmi;

-      dobra znajomość obsługi komputera;

-      prawo jazdy.

Praca w Gospodarstwie Mrozowo, gwarantujemy mieszkanie służbowe.

List motywacyjny wraz z CV prosimy przesłać na adres Spółki, do dnia 30.11.2017 r.

OSOBY NA STANOWISKO OBOROWY - DOJARZ

 Obowiązki:

  • mechaniczny udój mleka;
  • dbanie o dobrostan oraz czystość zwierząt.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi sprzętu do udoju;
  • znajomość problematyki z zakresu hodowli bydła mlecznego;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, lojalność;
  • chęć nawiązania dłuższej współpracy;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy dobre zarobki i mieszkanie służbowe. Zatrudnimy również obcokrajowców, mile widziane małżeństwo.

Zatrudnimy pracownika do pracy przy koniach.

Praca na stanowisku MASZTALERZ / PRACOWNIK STAJENNY

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z końmi, również w kwestiach wyźrebień
  • Sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktu
  • Mile widziana umiejętność powożenia bryczką oraz uprawnienia instruktora jazd konnych
  • Prawo jazdy kat. B, dobrze gdyby było kat. T lub B+E

Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym.

Oferty prosimy składać do dnia 30.11.2017 r.